The اپوکسی صنعتی Diaries

توضیحات مختصر: مواد افزودنی بتن گروت ها مواد ترمیم کننده بتن مواد آب بندی بتن مواد درزبندی انواع چسبها و عایقهای ساختمانی انواع رنگ های نما و رنگ بتن و پوشش های محصولات/خدمات: مواد افزودنی بتن - گروت - فوق روان کننده - کیورینگ - ژل میکروسیلیس - ضدیخ بتن - چسب - استعلام از فروشنده

فرم زیر را پر کنید و کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

پوشش کف آزمایشگاهی ضد لغزش است و مزیت آن آنتی استاتیکی بودن آن است و از تجمع بار روی سطوح جلوگیری می شود.

پوشش اپوکسی کف آزمایشگاه کاملاً یکپارچه و بدون درز و مطابق با قوانین علوم بهداشتی است

دریافت فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی از طریق کد ملی

آجر ضد اسید کفپوش بتن سخت ضد سایش رنگی بتن ریزی سیستم کفپوش هارد بتون ترمیم کننده های پایه سیمانی بتن الیافی دیگر افزودنی های بتن پرایمر بتون اپوکسی (پلی آمین)

نیاز به ترمیم ندارد و به راحتی تمیز و پاکیزه میگردد و هیچ هزینه نگهداری ندارد. این کفپوش به دلیل مقاومت بسیار بالایی که دارد به ندرت آسیب می‌بیند و در صورت آسیب دیدگی با هزینه بسیار کم می‌توان آن را ترمیم کرد. تمیز کردن و شست‌و‌شوی آن نیز به راحتی انجام می‌شود.

بعد از تزریق چسب به مدت ۲۰ دقیقه هیچ گونه عملی روی آن انجام ندهید و آن را بدون هیچ حرکتی نگهدارید. به مدت ۲۴ ساعت به دلیل رسیدن به زمان اوج چسبندگی هیچ گونه مواد ضد زنگ و یا رنگ و حتی آب به چسب نزنید.

ضخامت بسیار بالایی که این نوع کفپوش دارد نیز موجب می شود که نسبت به گزینه های دیگر متمایز شود. کفپوش پلی یورتان دارای ضخامت معمولاً بین ۱ تا ۴ میلیمتر خواهد بود. با این حال در مکان ‌های ورزشی معمولاً از click here ضخامت بالاتری به‌ منظور جلوگیری از صدمات ورزشکاران استفاده می شود.

لازم به ذکر است که چسب های اپوکسی برند ویکن ، در قالب بسته بندی های ایزی میکس ارائه شده اند که در این بسته بندی ها دو جزء رزین و هاردنر به صورت اتوماتیک با یکدیگر مخلوط میشوند و نیازی به مخلوط کردن آنها با یک دیگر (به صورت دستی یا مکانیکی ) نیست.

این محصولات برای مخازن تعادل کشتی ها نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

برای رسیدن به این هدف در مرحله اول بایستی کف بتنی را به صورت یکپارچه بسازید. توجه داشته باشید که نداشتن ترک در این مرحله مهم می باشد. کف پوش اپوکسی باید به طور کامل روی بتن چسبیده شود لذا واجب است که برای این کار از لایه پرایمر استفاده شود.

اجرت نصب کفپوش اپوکسی (بر حسب متر مربع و یا ابعاد پروژه سنجیده میشود)

کفپوش اپوکسی را می توان در هر فضایی به کار برد و با توجه به تنوع بالای طرح و شکل این نوع ک...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *